לא נעים לצאת בבוקר מחדר השינה ולהיתקל בעכבר או בחולדה – שני המכרסמים הרווחים ביותר בארצנו הקטנטונת.

לא נעים גם להיות בעלים של גן אירועים, ובדיוק כשמגיעים לקוחות פוטנציאליים החושבים לקיים את האירוע שלהם במקום ועושים סיור על הדשא המטופח, מציצות עליהם עיניים מפוחדות של עכבר טועה ותוהה. ואם התחלנו בדוגמאות שכאלה, תארו לכם שאתם בעלי מסעדה.

אחד הלקוחות ניגש לשירותים הנמצאים קצת אחרי המטבח הפתוח. כשהוא מציץ אל עבר הלהבות הרוחשות במטבח – הוא נחרד לראות לנגד עיניו חולדה או עכבר גדול. אלה בדיוק הסיבות שבגללן, לצערנו, לעתים אין דרך אחרת מאשר לבצע הדברת מכרסמים מקצועית, על מנת לוודא שהם לא יגיעו למקומות לא רצויים.

הדברת מכרסמים נעשית באמצעות חומרי הדברה מורשים ואביזרים נלווים ללכידת מכרסמים: מלכודות קפיץ למכרסמים, מלכודות דבק מקצועיות המתאימות לכל סוגי המכרסמים כולל חולדות גדולות.

אצלנו בחברת אחים פהלבני, אנו מבצעים הדברת מזיקים ומכרסמים בדירות ובבתים פרטיים, וכן מבצעים הדברה למכרסמים עבור לקוחות מוסדיים על בסיס שרות חודשי וקבוע למיגור תמידי של בעיית המכרסמים.

סוגי עכברים ומכרסמים

בישראל, כאמור, המכרסמים הנחשבים למזיקים הינם העכברים והחולדות. העכברים נחלקים ל-3 זנים: עכבר הבית, עכבר השדה ועכבר מצוי, והחולדות נחלקות ל-3 סוגים – החולדה הנורווגית, חולדת החוף והחולדה המצויה.

גם העכברים וגם החולדות ניזונים משיירי מזון וממזונם של בעלי החיים שלנו, ובדרך כלל נמצא אותם בביובים, במחילות ובמצבורי אשפה למיניהם.

רעל נגד עכברים ומכרסמים

בנוסף למלכודות ושיטות ךתפיסת מכרסמים שונה, אנו משתמשים באמצעי קטלני יותר וחזק נגד מכרסמים.

אנו משתמשים ברעל חזק מאד נגד עכברים אשר יש לו אפקט החניקה.

אפקט החניקה גורם לכך שהעכבר נחנק מהרעל ומחפש דרכי יציאה מחוץ לבית וכאשר יוצא לאוויר הפתוח הוא מת, ככה שהעכבר לא מת באיזור הפנימי ויכול לגרום לריחות לא נעימים.

 

התקשרו אלינו כבר לביצוע הזמנה בלחיצה כאן