הבית מלא נמלים ? ג’וקים ? מרגישים חוסר נעימות להיות בבית?
כבר עכשיו התקשרו אלינו בכדי לקבל הצעת מחיר והלהרחיק מביתכם את כל המזיקים הללו.

אנו בחברת אחים פהלבני מונים כבר יותר מ-30 שנות ניסיון בתחום ההדברות ואנו בעלי מספר רישון 616 אשר מעיד וותיקות העסק בתחום.

אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא מול משרד הבריאות, ונוסעים קבוע להרצאות ולקורסים שמשרד הבריאות עושה על מנת להחכים בשיטות חדשות.

אנו מודעים למצוקה הלא נעימה של דיירי הבית, מגדול ועד קטן ולכן אצלנו תחום ההדברות הוא במקום הראשון!

המומחיות שלנו

המומחיות שלנו היא הדברה. חברתנו מתמחה בהדברה על סוגיה השונים: מכרסמים, מקקים (ג’וקים), נמלים, פרעושים, כיני יונים, קרציות ועוד…
חברתנו מתמקדת בניקיון בתים וגם כמובן בהדברה. ההתמחות בהדברת מזיקים מתבטאת קודם כל בעמידה בתקנים של משרד הבריאות , ועמידה בכל תנאי הבקרה והמבחנים של מכון התקנים הישראלי.
באופן מעשי מתבטאת המקצועיות בהתאמת הדברה אישית לכל לקוח, על פי צרכיו, ותוך התחשבות בגורמים בטיחותיים שונים בעת ביצוע ההדברה ולאחריה.
מיותר לציין, שהלקוחות שלנו מקבלים אחריות מלאה למשך שנה, ויש להם כתובת אמינה לפנות אלינו בכל עת.

פתרונות נוספים

בנוסף להדברה, אנו עוזרים ללקוחות לפתור אחת ולתמיד את בעיית המזיקים, לא תמיד הדברה יכולה לעזור, ויש מקרים שדרושה עבודה נוספת להרחקת המזיקים. למשל:
אנו נתקלים בהמון בתים שהמטבחים שלהם מאד ישנים, ונוצרו הרבה חורים ברובה בקרמיקה, ושם זה מקור המזיקים, ואנו ממליצים ללקוחות לקנות רובה ולסתום את החורים בקרמיקה, כמובן שגם אנו יכולים לעשות את זה עבורכם.

בחברתנו תוכלו לקבל הדברה לכל החרקים והמכרסמים המטרידים את ביתכם, תוך שימוש בחומרי הדברה ידידותים לסביבה, ללא ריח ועם זמן יציאה מהבית לשעתיים בלבד.

מיותר לציין שחרקים, יונים, מכרסמים ושאר המזיקים, הטרידו את האנושות עוד מראשית ימיה, ותמיד נזקקנו להדברת מזיקים.
מזיקים שונים אינם יוצרים רק מטרדי לכלוך ורעש, אלא גם מחלות העלולות לסכן את בריאותנו ואת בריאות בני המשפחה ולכן חשוב לבצע הדברה –
חרקים, כגון מקקים (ג’וקים), מתפלשים בשאריות אוכל מרקיב ובבורות ביוב ונושאים עמם מחלות המחייבים הדברת מזיקים על בסיס שנתי בדירות והדברה
על בסיס חודשי במוסדות.

התקשרו אלינו כבר לביצוע הזמנה בלחיצה כאן